Psiak czeka na właściciela

W ubiegłym tygodniu na terenie Bratiana znaleziono bezpańsko błąkającego się psa.

Zważywszy na mroźną i nieprzyjemną aurę, która nie sprzyja bytowaniu czworonoga w klatce, prosimy o jak najszybszą interwencję właściciela zguby, bądź osób zainteresowanych adopcją.

Znaleziony psiak to samiec, dość dużej postury, o rudo – czarno – białej sierści. W chwili znalezienia miał na szyi brązową obrożę.

Właściciela bądź osoby zainteresowane przygarnięciem naszego podopiecznego prosimy o kontakt z Panią Aliną Ławicką, pokój nr 1 Urzędu Gminy, tel. 56 472 63 03, kom. 512 261 133 (w godzinach pracy urzędu).

W ramach adopcji czekają dodatkowe udogodnienia - refundacja kosztów poniesionych na wydatki związane z przyjęciem zwierzaka – usługi weterynaryjne (szczepienie, sterylizacja) w wysokości do 300 zł. Wymagane jest przedłożenie rachunków.