Dzień Seniora w Pacółtowie

Dnia 25 października 2014 roku w Świetlicy Wiejskiej w Pacółtowie odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora. Licznie przybyłych gości powitała sołtys Pacółtowa Melania Sarnowska – Dembek.

Wójta gminy Nowe Miasto Lubawskie reprezentowała na uroczystości sekretarz gminy Agnieszka Paturalska - Miehlau, która złożyła seniorom życzenia dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Spotkanie seniorów było doskonałą okazją, aby przy zastawionych stołach wesoło spędzić czas i wymienić się życiowymi refleksjami.

Zebranych spotkała tego wieczoru miła niespodzianka. W świetlicy pojawił się posłaniec z poczty kwiatowej, aby wręczyć seniorom kwiaty z serdecznymi życzeniami od wieloletniego wójta Gminy - Romana Trąpczyńskiego.