Radomno świętowało Dzień Kobiet

Dnia 8 marca mieszkanki wsi Radomno spotkały się w remizie strażackiej, by wspólnie świętować Dzień Kobiet.

Spotkanie otworzył Wójt Gminy Tomasz Waruszewski, składając przybyłym Paniom życzenia, oraz wręczając kwiaty. Ponadto wiele ciepłych słów usłyszały Panie od radnego Przemysława Kotewicza. W spotkaniu oprócz pań - głównych bohaterek imprezy, uczestniczyli również zaproszeni goście, m.in. prezes OSP Radomno - Piotr Jadanowski oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radomnie - Barbara Śmiech.

Sołtys Marta Kotewicz wzniosła toast lampką szampana życząc wszystkim Paniom pomyślności, po czym wspólnie odśpiewano „sto lat”.

Rada Sołecka przygotowała na tę okazję szereg atrakcji, m.in. pokaz mody, konkursy z nagrodamii karaoke. Wszystkie przybyłe panie spędziły miło czas, integrując się przy zastawionym stole.

(Źródło: Marta Kotewicz)