Noc w Bibliotece

Biblioteka Publiczna w Gwiździnach zaprasza wszystkie dzieci w wieku 7 – 13 lat na NOC W BIBLIOTECE Z BAŚNIAMI.

Zapisy już trwają, nie przegap!

Początek spotkania zaplanowany został na dzień 5 czerwca br. o godz. 20.00, natomiast zakończenie - następnego dnia (tj. 6 czerwca) o godz. 7.00.

Na uczestników czekać będzie tej nocy moc atrakcji, m.in.: czytanie baśni, zabawy literacko – plastyczne oraz ruchowe, ognisko z kiełbaskami o północy, seanse baśniowe aż do chwili zaśnięcia.

Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą własnej karimaty, śpiwora, poduszki, pidżamy oraz przyborów toaletowych. Jako, że o godz. 24.00 planowane jest wyjście na zewnątrz – należy zabrać również ciepłe ubrania.

Warunkiem uczestnictwa dzieci jest uzupełniony przez rodzica/opiekuna formularz zgody. Zapisy trwają w bibliotece do wyczerpania wolnych miejsc.

Młodsze dzieci mogą brać udział wraz z rodzicem/opiekunem.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym ciekawym wydarzeniu!