Gmina

Aktualności

Lato z GCK

Rozmiar czcionki:

Lato w pełni, a wraz z nim wakacje. W związku z tym Gminne Centrum Kultury w Mszanowie przygotowało na ten czas szereg zajęć oraz atrakcji dla najmłodszych.

Jak co roku dzieci i młodzież z terenu gminy, w wieku 6 – 13 lat, wybrać się będą mogły na półkolonie organizowane w dniach 10 – 21 sierpnia br. W programie przewidziane są m.in. zajęcia artystyczne, sportowe i rekreacyjne, wycieczki rowerowe, projekcje filmowe.

Osoby chętne proszone są o zapisywanie się w siedzibie GCK’ u (Mszanowo, ul. Podleśna 1) do końca lipca, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Półkolonie są odpłatne – koszt za jedną osobę to 20 zł.

W okresie wakacyjnym już od początku lipca trwają także bezpłatne zajęcia artystyczne. W każdy wtorek Centrum Kultury zaprasza na plenerowe warsztaty rzeźbiarskie pn. „Piękno natury” – od godz. 14.00. Środy i czwartki to natomiast dni z muzyką: w środy zajęcia muzyczne dla dzieci - „Śpiewać każdy może” od godz. 18.00, a w czwartki warsztaty gitarowe – „Magia 6 strun” od godz. 14.00.

 

Serdecznie zachęcamy do udziału!

 

 

Share