Gmina

Aktualności

Zapraszamy na Gminne Dożynki!

Rozmiar czcionki:

Dnia 06.09.2015 r. (niedziela) w Nowym Dworze Bratiańskim odbędą się Dożynki Gminne.

Podczas imprezy zaprezentują się grupy artystyczne działające przy Gminnym Centrum Kultury w Mszanowie: Dziecięcy Zespół Wokalny, Grupy Taneczne Remmic, Zespół Sami Swoi. Świetną zabawę w czasie tegorocznych Dożynek zapewnią zaproszone grupy muzyczne: Etna, Paragon oraz T&T.

Ciekawym wydarzeniem będzie również rozstrzygnięcie konkursu na Rolnika Roku. To jednak nie wszystko, dla głodnych wrażeń będą czekały inne atrakcje: wystawa sprzętu rolniczego, prezentacja firm z branży rolniczej i ogrodniczej, degustacja potraw, grill, wesołe miasteczko dla maluchów oraz artystyczne prezentacje z zakresu rzeźby i malarstwa.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Poniżej zapowiedzi imprezy:

 

Share