Wyjazd na Targi do Starego Pola

Biblioteka w Gwiździnach dnia 12 września 2015 roku (sobota) organizuje wyjazd do Starego Pola na XXI Jesienne Targi Nasienno – Ogrodnicze, XX Staropolski Przegląd Piosenki Biesiadnej oraz Święto Mleka.

Wyjazd: w Gwiździnach spod biblioteki o godz. 7:30, w Nowym Mieście Lubawskim z ”dużego parkingu” o godz. 7:35, w Radomnie z przystanku autobusowego o godz. 7:50.

Planowana godzina powrotu to 16:30.

Koszt przejazdu wynosi 25 zł od osoby, konsumpcja we własnym zakresie. Wpłaty i zapisy w Bibliotece w Gwiździnach do 6 września 2015 r. Liczba miejsc ograniczona!

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 56 4728838 (Biblioteka w Gwiździnach).

W czasie Targów zaprezentują się firmy z całego kraju, które oferują m.in.: materiał szkółkarski owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, cebule oraz nasiona. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem i aranżacją ogrodów. Na Targach będą również producenci i dystrybutorzy z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Obecne będą też firmy budowlane, motoryzacyjne, a także oferujące nawozy i środki ochrony roślin, obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Jak co roku Targom towarzyszyć będzie wystawa rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych. Goście odwiedzający Stare Pole będą mieli okazję obejrzeć wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików, skorzystać z oferty gastronomi, stoisk z produktami przetwórstwa spożywczego, „wesołego miasteczka”, a także dokonać zakupów w bloku handlowym.

Więcej informacji: http://podr.pl/events/xxi-jesienne-targi-ogrodniczo-nasienne-starym-polu/ .