Gmina

Aktualności

VIII PRZEGLĄD KABARETÓW ,,HIHIHAHA"

Rozmiar czcionki:

Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska wraz z partnerami Stowarzyszeniem Rozwoju Gminy Kurzętnik oraz Kaczym Bagnem – Miejscem Inicjatyw Pozytywnych serdecznie zapraszają do uczestnictwa w VIII PRZEGLĄDZIE KABARETÓW „HIHIHAHA!”, który odbędzie się 28 i 29 listopada 2015 r. w Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku.

To już ósma edycja zapoczątkowanego osiem lat temu kabaretonu i jesteśmy przekonani, ze nie ostatnia. Przegląd odbędzie się w Kurzętniku w Sali Gminnego Centrum Kultury. Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska – organizator imprezy - serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane grupy kabaretowe do zaprezentowania się na przeglądzie i zawalczenia o atrakcyjne nagrody. Planujemy występy kilku kabaretów w czasie tych dwóch dni, a także występ gwiazdy wieczoru na zakończenie Przeglądu.

Jeśli jesteście młodzieżowym, seniorskim, amatorskim, profesjonalnym, wiejskim, miejskim kilkuletnim lub kilkunastoletnim lub po prostu kabaretem, który lubi przygody i dobrą zabawę zapraszamy do nas na VIII Przegląd Kabaretów HIHIHAHA!

Organizatorzy zapewniają artystom nocleg w Kaczym Bagnie – Miejscu Inicjatyw Pozytywnych (www.kaczebagno.pl) oraz wyżywienie. Jest to niezależny ośrodek kultury i edukacji zajmujący się animacją młodzieży oraz pedagogiką alternatywną. Po skompletowaniu wszystkich grup przedstawimy Państwu szczegółowy program imprezy. W sobotę 28.11.15 jak i w niedzielę 29.11.15 Przegląd rozpocznie się najprawdopodobniej o godzinie 17:00. Zaplanowaliśmy dla naszych gości warsztaty artystyczne w niedzielę w godzinach przedpołudniowych.

Inicjatorzy wydarzenia mają nadzieję, że wezmą Państwo udział w "VII PRZEGLĄDZIE KABARETÓW „HIHIHAHA!”

Należy wypełnić kartę zgłoszeniową (do ściągnięcia poniżej oraz na stronach: www.lgdziemialubawska.pl, www.kaczebagno.pl) i odesłać ją do 16 października 2015 r. do godz. 14:00, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.!

Osobą do kontaktu jest Angelika Kozikowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 564918163)

 

 

Do zobaczenia w listpadzie na HIHIHAHA!

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

 

(Źródło: Kamila Kulpa)        

 

Share