Mikołajkowe tańce i pląsy w Mszanowie

Minionego sobotniego popołudnia, licząca blisko 100 osób grupa tańczyła i bawiła się w Mszanowie na Mikołajkowym Maratonie Dance & Fitness.

Podczas ponad 2-godzinnej imprezy, w świąteczny nastrój i ruchowe pląsy wprowadzili uczestników licencjonowani instruktorzy: Olga Marek, Arek Skrok z Warszawy oraz Maciej Remiszewski z Olsztyna.

Organizatorami wydarzenia byli: Remmic Art University, Gmina Nowe Miasto Lubawskie oraz Gminne Centrum Kultury w Mszanowie.

„Przybyłym na imprezę uśmiech nie schodził z twarzy. Choć malował się na nich również wysiłek, to jednak górę brała euforia płynąca z endorfin - hormonów szczęścia, których w świetlicy przy GCK nie brakowało! Na imprezie można było spotkać wprawionych w "boju" tancerzy, jak i amatorów.” Tak wydarzenie podsumował jeden z instruktorów, jednocześnie organizator – Maciej Remiszewski.

(Źródło: Maciej Remiszewski)