IV PRZEGLĄD KABARETÓW WIEJSKICH HIHIHAHA

pajac logoLokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska wraz z partnerami Stowarzyszeniem Rozwoju Gminy Kurzętnik oraz Kaczym Bagnem – Miejscem Inicjatyw Pozytywnych serdecznie zapraszają do uczestnictwa w IV PRZEGLĄDZIE KABARETÓW WIEJSKICH „HIHIHAHA!” finansowanym w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, który odbędzie się 3 i 4 grudnia 2011r. w Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku.

To już czwarta edycja zapoczątkowanego pięć lata temu kabaretonu i zapewnie nie ostatnia. Przegląd odbędzie się w Kurzętniku w Sali Gminnego Centrum Kultury. Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska – organizator imprezy - serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane grupy kabaretowe do zaprezentowania się na przeglądzie i zawalczenia o atrakcyjne nagrody.

Do pobrania:

Ulotka informacyjna