Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Konkurs plasycznu I miejsce24 października 2011 roku w siedzibie Gminnego Centrum Kultury w Mszanowie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, pt. „Kampania Pozory mylą- dowód nie w oczach uczniów". Prace plastyczne zostały przygotowane przez uczniów klas VI szkół z terenu Gminy Nowe Miasto Lubawskie, którzy uczestniczyli w zajęciach edukacyjno-profilaktycznych prowadzonych przez koordynatora kampanii Iwonę Zielińską - Pełnomocnika Wójta ds. uzależnień.

Jury w składzie: Tomasz Waruszewski - Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie, Ewelina Tuchalska - Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanowie, Krystyna Danielewska - Dyrektor Gminnego Centrum Oświaty w Mszanowie wyłoniło najlepsze prace:

I miejsce wywalczyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Skarlinie, II miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Radomnie, zaś na III miejscu uplasowali się uczniowie Szkoły Podstawowej im. ks. Kazimierza Wróblewskiego w Gwiździnach. Jury wyróżniło ponadto prace uczniów Zespołu Szkół im Rodu Działyńskich w Bratianie.

I miejsce II miejsce III miejsce

Sponsorami nagród za udział w konkursie są właściciele placówek handlowych z terenu Gminy Nowe Miasto Lubawskie biorących udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Pozory mylą- dowód nie".

{vsig}galeria/konkurs_plastyczny{/vsig}

Źródło: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mszanowie