Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny maleLubisz fotografować? Weź udział w konkursie!

Gminne Centrum Kultury w Mszanowie wraz ze Starostwem Powiatowym i "Gazetą Nowomiejską" zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym pn. Listopadowy Pejzaż Ziemi Nowomiejskiej. Organizatorzy liczą na pomysłowość i wyobraźnię osób fotografujących, które pomogą stworzyć wyjątkowe zdjęcie przedstawiające tereny Ziemi Nowomiejskiej. Do udziału w konkursie zaproszeni są wszyscy mieszkańcy powiatu nowomiejskiego. Technika wykonania prac jest dowolna. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie. Prace można przysyłać do 30 listopada tego roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści listu elektronicznego należy podać: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, adres, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia, nazwę fotografowanego obiektu, miejsce dokonania zdjęcia oraz oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9 grudnia o godz. 10 w sali Gminnego Centrum Kultury w Mszanowie. Organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe dla pierwszych trzech miejsc.

Do pobrania Regulamin konkursu