Ferie z GCK w Mszanowie – zgłoś się

GCK

W dniach 23.01.2012 – 3.02.2012 Gminne Centrum Kultury w Mszanowie organizuje ferie zimowe dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Nowe Miasto Lubawskie. Ferie odbędą się w formie półkolonii zimowych.

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 14.00 w siedzibie GCK Mszanowo (ul. Podleśna 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie). Organizatorzy jak zwykle zaplanowali wiele atrakcji dla uczestnikow.

Zgłoszenia wraz ze zgodą rodziców przyjmowane są w Gminnym Centrum Kultury w Mszanowie do 19 stycznia 2011r. Ilość miejsc ograniczona! Więcej informacji pod nr telefonu (56) 47-26-330, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., oraz na stronie internetowej www.gck-mszanowo.pl.

Źródło: GCK Mszanowo