XIII Powiatowy Przegląd Widowisk Bożonarodzeniowych i Zapustnych zakończony sukcesem

normal 100 930620 stycznia 2011 roku w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbył się XIII Powiatowy Przegląd Widowisk Bożonarodzeniowych i Zapustnych.

Wśród szkół podstawowych najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa w Skarlinie pod kierunkiem Z. Jarzembowskiego. Natomiast w kategorii szkół gimnazjalnych Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku wywalczył III miejsce.

Poniżej zestawienie wyników:

W kategorii szkół podstawowych:

- I miejsce - Szkoła Podstawowa w Skarlinie pod kierunkiem Z. Jarzembowskiego.

- II miejsce - Szkoła Podstawowa z Zespołu Szkół w Marzęcicach pod kierunkiem – A. Błaszkowskiej i A. Lewickiej.

- III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II z Nowego Miasta Lubawskiego pod kierunkiem E. Lewandowskiej i M. Rykaczewskiej.

W kategorii szkół gimnazjalnych:

- I miejsce – Gimnazjum z Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku pod kierunkiem G. Seroczyńskiej i A. Grenasiuk.

- II miejsce – Gimnazjum z Zespołu Szkół w Mrocznie pod kierunkiem J. Dąbrowskiej i E. Rutkowskiej.

- III miejsce- Gimnazjum z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku pod kierunkiem M.Jankowskiej, E. Kozłowskiej – Lange.

Źródło i fot. Starostwo Powiatowe w nowym mieście Lubawskim