Rozpiera cie energia? Weź udział w projekcie „Szkoła Młodzieżowych Animatorów Warmii i Mazur II”

lgd miniTowarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Morągu wraz z partnerem Lokalną Grupą Działania Ziemia Lubawska serdecznie zapraszają do udziału w projekcie "Szkoła Młodzieżowych Animatorów Warmii i Mazur II", realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII. Promocja Integracji Społecznej, Poddziałanie 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Projekt skierowany jest do osób w wieku 15 – 24 lata z obszaru LGD i NML (gminy: Kurzętnik, Grodziczno, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Rybno, Grunwald i Dąbrówno)

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania na www.lgdziemialubawska.pl lu poniżej), złożyć go listownie, elektronicznie lub osobiście w biurze LGD: Grunwaldzka 39, Kurzętnik 13-306, pn.-pt. w godz. 7:00-15:00, czw. 9:00-17:00. Informacji udziela: Kamila Kulpa – organizator lokalny dla obszaru LGD ZL, Tel. 502434515, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoby niepełnoletnie prosimy o przysłanie zgody rodziców na uczestnictwo w projekcie.

Udział w projekcie jest bezpłatny!

Szczegółowe informacje i dokumenty do pobrania na stronie www.lgdziemialubawska.pl

Źródło: LGD Ziemia Lubawska