Dni rodziny w naszej Gminie przekroczyły półmetek

Dni rodziny bagnoW dniu 7 czerwca, w Boże Ciało, odbył się, w Bagnie, przełożony z 2 czerwca, Piknik Rodzinny z okazji obchodów Gminnych Dni Rodziny, które realizowane są pod hasłem „Mamo, Tato bądźmy razem". Tym razem pogoda dopisała i zaplanowane występy, gry i zabawy mogły odbywać się bez żadnych przeszkód. To już kolejna taka impreza zorganizowana w naszej Gminie.

Ustalony przez organizatorów, którymi była Rada Sołecka program, obejmował wiele atrakcji. Począwszy od części artystycznej, przygotowanej i zaprezentow-anej przez dzieci szkolne, po różnorodne rozgrywki sportowe, a także pieczenie kiełbasek przy ognisku i tańce przy muzyce. Oprócz pogody dopisali też uczestnicy imprezy, którzy przybyli całymi rodzinami i czynnie brali udział w grach i zabawach sportowych, przygotowanych przez Panią Sołtys Edytę Gorzka. Każdy z uczestników konkurencji sportowych otrzymał nagrody, w tym również Pan Wójt, Tomasz Waruszewski, który zajął pierwsze miejsce w rzucie w dal oponą, w kategorii mężczyzn. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, a także przegranym!