Świętobratiańska Noc Kupały

Gminne Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Klub Seniorów w Mszanowie zaprasza wszystkich na Świętobratiańską Noc Kupały, której obchody odbywać się będą 23 czerwca 2012r. od godziny 19:00 w Krainie Brata Jana w Bratanie.

noc kupały 2012

Jednocześnie na przyległym do Krainy Brata Jana Orliku rozgrywany będzie Nocny Turniej Piłki Nożnej. Rozpoczęcie turnieju zaplanowane jest na godzinę 20:30. System rozgrywek i długość meczów uzależniona będzie od liczby zgłoszonych drużyn. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zawodów i dostarczenie formularza zgłoszeniowego do 22 czerwca 2012 do animatorów na Orliku. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.orlikbratian.pl. Szczegółowe informacje u animatorów na Orliku w Bratanie lub pod nr telefonu: 512-359-315.