III Jarmark Wielkanocny

pisankiW związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi oraz w odpowiedzi na duże zainteresowanie, jakim cieszy się Jarmark Bożonarodzeniowy, Starostwo Powiatowe oraz Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim pod patronatem Gazety Nowomiejskiej postanowiły zorganizować „III Jarmark Wielkanocny". Mieszkańcy Powiatu Nowomiejskiego będą mieli okazję poczuć atmosferę Świąt Wielkanocnych dokonując zakupu ozdób i drobnych upominków. Jest to także okazja dla wszystkich, którzy zajmują się rękodziełem użytkowym i artystycznym, jak np. produkcją biżuterii, ozdób świątecznych, kartek, rzeźb, koronek, zabawek, stroików itp. na zaprezentowanie swoich wyrobów szerszemu gronu odbiorców oraz na ich sprzedaż. Ideą tego przedsięwzięcia jest promocja drobnej lokalnej przedsiębiorczości.

Jarmark odbędzie się 17 marca 2013 r. na Nowomiejskim Rynku w godz. 10.00 -14.00. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić zgłoszenie, które dostępne jest na stronie www.powiat-nowomiejski.pl. Kartę należy przesłać do 13 marca 2013 r. faxem, pocztą lub dostarczyć osobiście na adres Starostwa Powiatowego (szczegółowe informacje wraz z regulaminem znajdują się na stronie).
W czasie Jarmarku zostaną przeprowadzone konkursy: konkurs na najładniejszą pisankę oraz konkurs na najładniejsze stoisko wielkanocne. Uczestniczyć w nich może każdy. W przypadku konkursu na najładniejszą pisankę wystarczy przyjść na Jarmark Wielkanocny ze swoją pisanką, a jury wyłoni tę najładniejszą. Dla wystawców również przewidziany jest konkurs - konkurs na najładniejsze stoisko wielkanocne, które ocenią i wybiorą uczestnicy Jarmarku w głosowaniu przeprowadzonym w czasie trwania przedsięwzięcia. Zarówno dla wystawcy jak i głosujących przewidziane są nagrody niespodzianki.

Zapraszamy wszystkich do udziału!

1. Karta zgłoszenia
2. Regulamin