Dzień Seniora w Chroślu

Dnia 22 czerwca 2013r. w świetlicy wiejskiej w Chroślu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora. Jest to dziesiąte z kolei spotkanie seniorów w Chroślu.

P. Marek Miecznikowski, sołtys wsi, złożył gościom serdeczne życzenia, do których przyłączył się Wójt Gminy wraz z przedstawicielami organizacji pozarządowych. Jak co roku najstarszej Pani i Panu seniorowi wręczono symboliczną różę. Przy suto zastawionych stołach i dobrej muzyce uczestnicy spotkania bawili się i biesiadowali. Goście mieli okazję obejrzeć występy artystyczne dzieci z Chrośla pod kierownictwem p. Teresy Cichockiej. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Organizatorem tegorocznego Dnia Seniora byli: Rada Sołecka wsi Chrośle, Urząd Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie, a także miejscowe organizacje pozarządowe: Kółko Rolnicze, Ochotnicza Straż Pożarna oraz Koło Gospodyń Wiejskich.