Gmina

Aktualności

Konkurs kulinarny ,,Kuchnia Ziemi Lubawskiej”

Rozmiar czcionki:


Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska zaprasza Rady Sołeckie, Koła Gospodyń Wiejskich, grupy nieformalne mieszkańców, a także osoby indywidualne ze wszystkich gmin w niej skupionych do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym ,,Kuchnia Ziemi Lubawskiej".

 

Plakat
Ideą przewodnią konkursu jest prezentacja autorskich potraw, wypieków i produktów charakterystycznych dla regionu oraz zachowanie od zapomnienia tradycyjnych potraw, deserów, przekąsek, napoi i nalewek, a także wymiana doświadczeń z partnerem projektu w tym zakresie.
W konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody pieniężne dla pierwszych trzech miejsc, a pozostali uczestnicy za sama udział otrzymają atrakcyjne ufundowane przez organizatorów. Zgłoszenia można przesłać mailem, pocztą lub faksem w terminie do 27 sierpnia 2013r. na adres: Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska Kurzętnik – Wybudowanie 4; 13-306 Kurzętnik tel. (0-56) 49 181 63 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a sam konkurs odbędzie się w dniu 08.09.2013r. na terenie Szkole Podstawowej w Rożentalu.
Więcej szczegółów Na stronie LGD Ziemia Lubawska.

 

Do pobrania:
Regulamin konkursu
Formularz zgłoszeniowy

 

Share