Gmina

Aktualności

Mikołajkowe zmagania z matematyką

Rozmiar czcionki:

Po raz szesnasty odbył się w Szkole Podstawowej w Gwiździnach Gminny Konkurs Matematyczny dla klas I - III.

Najlepsi matematycy ze szkół podstawowych w gminie przybyli wraz z opiekunami, aby zmierzyć się z zadaniami, rozwinąć swoje zdolności i zainteresowania.

Czytaj więcej...

Uczniowie i harcerze z Jamielnika z mikołajkową wizytą w Domu Dziecka w Pacółtowie

Rozmiar czcionki:

Dnia 07.12.2015 roku w ramach realizacji Rządowego programu ,,Bezpieczna+” delegacja uczniów i harcerzy z jamielnickiej szkoły, pod opieką p. pedagog Izabeli Hinc i drużynowej Beaty Hajduk, udała się na przedświąteczne spotkanie z wychowankami Domu Dziecka w Pacółtowie.

Podarowali podopiecznym mikołajkowe prezenty, które sprawiły wiele radości i wywołały szeroki uśmiech na twarzach.

Czytaj więcej...

Echa zabawy andrzejkowej w szkole w Jamielniku

Rozmiar czcionki:

Zgodnie z polską tradycją dnia 25.11.2015 r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku obchodzono wieczór wróżb i zabaw andrzejkowych połączony z dyskoteką.

W zabawie zorganizowanej przez Samorząd Szkolny, we współpracy z harcerzami IV Drużyny Harcerskiej im. F. Chopina w ramach realizacji Rządowego programu ,,Bezpieczna+”, wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści.

Czytaj więcej...

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego w jamielnickim gimnazjum

Rozmiar czcionki:

Dnia 25.11.2015 roku w ramach realizacji Rządowego programu ,,Bezpieczna+” gimnazjaliści z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku uczestniczyli w szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Przeprowadził je przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lubawskim - st. kpt. mgr inż. Tadeusz Ruczyński.

Czytaj więcej...

Realizacja Rządowego programu ,,Bezpieczna+” w ZS im. Jana Pawła II w Jamielniku

Rozmiar czcionki:

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku jest jedną z nielicznych placówek oświatowych w regionie, która przystąpiła do realizacji Rządowego programu wspomagania w latach 2015 -2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach - ,,Bezpieczna+”.

Czytaj więcej...

Listopad w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku

Rozmiar czcionki:

Listopadowe wydarzenia Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku - w relacjach uczniów i nauczycieli.

W poniższym artykule przeczytamy o: Powiatowym Turnieju Siatkówki, realizacji programu "Mały Mistrz", obchodach Światowego Dnia Ofiar Wypadków Komunikacyjnych

Czytaj więcej...