Gmina

Aktualności

„Czuję się bezpiecznie”

Rozmiar czcionki:

Dnia 26.03.2015r. w Szkole Podstawowej w Radomnie odbył się konkurs dla dzieci z oddziałów przedszkolnych Gminy Nowe Miasto Lubawskie pod hasłem "Czuję się bezpiecznie".

Dzieci wykazały się znakomitą znajomością przepisów ruchu drogowego i umiejętnością zachowania się w trudnych sytuacjach.

W wyniku rywalizacji, drużyna z Gwiździn zajęła pierwsze miejsce, drużyna z Tylic - drugie miejsce, a drużyna z Radomna - trzecie miejsce. Zwycięska drużyna z Gwiździn będzie reprezentowała Gminę Nowe Miasto Lubawskie w konkursie powiatowym.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy.

 

Konkurs koordynowała Pani Jolanta Pokojska - nauczycielka Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Radomnie. W komisji pracowali: Pani starszy sierżant Dorota Kaczmarska - reprezentantka Policji, Pan Andrzej Grugiel - Komendant Straży Gminnej oraz Pani Barbara Śmiech - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radomnie.

 

Share