Gmina

Aktualności sportowe

Sezon tenisowy w pełni

Rozmiar czcionki:

Rywalizacja sportowa naszych tenisistów stołowych rozgorzała na dobre.

Szczególne zmagania mają miejsce podczas toczących się rozgrywek ligowych. W minioną niedzielę 25.01.2015 r. zawodnicy uczestniczący w drużynowej lidze gminy Nowe Miasto Lubawskie stanęli do stołów w trzeciej i czwartej kolejce. W sali sportowej gwiździńskiej szkoły podstawowej zmierzyły się najpierw dwie reprezentacje gospodarzy. W tym emocjonującym pojedynku zwyciężył zespół II (8:4).

W trzeciej kolejce punkty zdobyli też tenisiści z Burzy Tylice, wygrywając z drużyną  LZS Chrośle – Nowy Dwór Bratiański (9:3). W czwartej kolejce podrażniona przegraną z rodzimymi przeciwnikami pierwsza drużyna Wichru nie dała szans reprezentantom z Chrośla i Nowego Dworu wygrywając (11:1). Wicher Gwiździny II zaliczył natomiast drugie zwycięstwo w tej kolejce, pokonując tym razem Burzę Tylice (7:5). Na następne dwie kolejki ligowe zapraszamy sympatyków tenisa stołowego do Gwiździn 8.02.2015 r.

 

TABELA LIGOWA PO IV KOLEJCE

Miejsce

Nazwa drużyny

Ilość rozegranych meczy

Punkty „duże”

Punkty „małe”

1.

Wicher Gwiździny II

4

8

33:15

2.

Wicher Gwiździny I

4

6

34:14

3.

Burza Tylice

4

2

21:27

4.

LZS Chrośle-Nowy Dwór Bratiański

4

0

8:40

 

 

 

Share