Aktualności sportowe

XI Zimowe Igrzyska Wsi

Na zaplanowane na dzień 7 marca 2015 roku Igrzyska, już dziś można składać zgłoszenia. Uczestnicy zmierzą się w dyscyplinach wymagających zręczności, siły i celnego oka, m.in. w rzucie lotką, rzucie do kosza, rzucie beretem, podnoszeniu ciężarów. Będą mieli możliwość wzięcia udziału w turnieju szachowym i warcabowym, turnieju tenisa stołowego, i w wielu innych dyscyplinach.

Do startu w igrzyskach zaproszone są reprezentacje wszystkich miejscowości Gminy Nowe Miasto Lubawskie.Zgłoszenia startu reprezentacji miejscowości w igrzyskach należy złożyć do dnia 04.03.2015 r. telefonicznie: 668 328 956 (Grażyna Zagórska) lub w Punkcie Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy, gdzie można złożyć kartę zgłoszenia z imiennym składem reprezentacji. Najpóźniej należy ją dostarczyć do sekretariatu igrzysk w dzień zawodów do godz. 1445.Początek imprezy zaplanowano na godz. 1500 w sali gimnastycznej  Zespołu Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie.

Karta zgłoszenia reprezentacji

Regulamin Zimowych Igrzysk Wsi