Gmina

Aktualności sportowe

Rowerowy Rajd Niepodległości

Rozmiar czcionki:

W ramach obchodów nadchodzącego Święta Niepodległości zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej bezpłatnej imprezie towarzyszącej jaką jest Rowerowy Rajd Niepodległości – Śladami pamięci przez Gminę Nowe Miasto Lubawskie.

Wszystkich chętnych pasjonatów dwóch kółek zapraszamy dnia 11 listopada br. o godz. 8:30 na Rynek nowomiejski - zbiórka przed kinem.

Rajd nie jest wyścigiem, ma charakter rekreacyjny, w związku z czym mogą brać w nim udział również dzieci. Jego trasa obejmie 32 km – poprowadzi od Nowego Miasta Lubawskiego, przez Nawrę, Gryźliny, Radomno, aż do Trzech Dębów w Bratianie – gdzie uczestnicy zawitają punktualnie na uroczystość rocznicową (więcej o uroczystości tutaj).

 

Więcej informacji w Regulaminie.

 

 

 

Share