Aktualności sportowe

Sale gimnastyczne udostępnione

sport mInformujemy że sale gimnastyczne w:

Zespole Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratanie,
Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku,
Szkole Podstawowej w Radomnie,
Szkole Podstawowej im. Ks. Kazimierza Wróblewskiego w Gwiździnach

w godzinach popołudniowo wieczornych (15 – 21) są za niewielką opłatą, dostępne dla mieszkańców naszej Gminy. Dotyczy to również ścianki wspinaczkowej w Zespole Szkół w Bratanie.

Szczegółowe informacje o wolnych terminach można uzyskać bezpośrednio w tych szkołach. Tam też prosimy dokonywać rezerwacji sal. Numery telefonów do szkół i pozostałe dane kontaktowe są dostępne w zakładce Szkoły w dziale Oświata na naszej stronie.

Opłaty reguluje zarządzenie Wójta Gminy Nowe Miasto Lubawskie nr 24/2012 (do pobrania tutaj) i wynoszą one

1. sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Gwiździnach – 20 zł/h,
2. sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Radomnie – 20 zł/h,
3. sala gimnastyczna przy Zespole Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie – 30 zł/h,
   • ścianka wspinaczkowa 15 zł/h
4. sala gimnastyczna przy Zespole Szkół im. Jana Pawła w Jamielniku – 20 zł/h,

Dodać należy że opłaty te dotyczą całej sali, niezależnie jak liczna grupa ją wynajmie, a korzystając ze ścianki wspinaczkowej nie wnosi się dodatkowej opłaty za salę gimnastyczną. Szkoły mogą udostępnić sprzęt sportowy.