Aktualności sportowe

Wielkanocny Turniej Gmin

Plakat IV Wielkanocny Turniej Gmin mDnia 1 kwietnia 2012r. o godzinie 11:00 na kompleksie sportowym ORLIK w Bratianie odbędzie się IV WIELKANOCNY TURNIEJ GMIN W PIŁCE NOŻNEJ. Organizatorami turnieju są: Urząd Gminy Nowe Miasto Lubawskie, Gminne Centrum Kultury w Mszanowie. Zgłoszenia należy przesłać do dnia 23 marca 2012 r. na adres: Gminne Centrum Kultury w Mszanowie, ul. Podleśna 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, fax. 56 47 26 330, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowych informacji udziela Andrzej Andrzejewski – Dyrektor GCK w Mszanowie tel. 509-077-275, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do Pobrania:

Regulamin turnieju