Aktualności sportowe

Turniej o Puchar Wójta Gminy Nowe Miasto Lubawskie w Piłce Nożnej

MP900430653

Gmina Nowe Miasto Lubawskie zaprasza miłośników piłki nożnej do wzięcia udziału w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Nowe Miasto Lubawskie w Piłce Nożnej w ramach projektu „Rozwój infrastruktury sportowo rekreacyjnej w miejscowości Bagno poprzez modernizację boiska sportowego” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Turniej odbędzie się 29 września 2012r. w Bagnie. Turniej będzie rozegrany w dniu otwarcia obiektu kulturalno-sportowego w Bagnie. Organizatorzy zapewniają obsługę sędziowską, opiekę medyczną, wodę mineralną dla uczestników oraz miłą atmosferę :)

W Turnieju udział może wziąć drużyna w skład, której wchodzą zawodnicy w wieku 15-35 lat. Do udziału zapraszamy zarówno drużyny z terenu naszej Gminy jak i drużyny gościnne, które składają się z 10 zawodników.

Zapisy trwają do dnia 28 września 2012 r. do godz., 12:00. Aby zgłosić drużynę należy dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy:

1. osobiście do Urzędu Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie (Mszanowo, ul. Podleśna 1)
  2. osobiście do koordynatora tj. sołtys wsi Bagno p. Edyty Gorzka
  4. faxem pod numer 056 47 26 305

Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z Regulaminem.

Regulamin Turnieju

Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestująca w obszarye wiejskie.
               Baner Lekarty swietlica

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Informacje opracowane przez Gminę Nowe Miasto Lubawskie
Instytucja Zarządzająca PROW 2007-2013- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi