Aktualności sportowe

VII Powiatowy Otwarty Turniej Warcabowy Szkół Podstawowych

warcaby turniej 2013mSerdecznie zapraszamy Szkoły Podstawowe na „ VII Powiatowy Otwarty Turniej Warcabowy Szkół Podstawowych". Rozgrywki odbędą się 18 kwietnia 2013r. od godz. 12:00 w Gminnym Centrum Kultury w Mszanowie.
Prawo startu mają reprezentanci szkół podstawowych. Każda szkoła może wystawić do gry jedną drużynę sześcioosobową po jednym zawodniku z każdej klasy od I do VI. Rozgrywki będą toczyć się drużynowo systemem każda drużyna z każdą. O kolejności miejsc w turnieju drużynowym decyduje suma punktów jej zawodników a drugiej kolejności tzw. duże punkty.

Termin zgłoszenia drużyn do 12 kwietnia 2013 na adres: GCK Mszanowo, ul Podleśna 1,
13-300 Nowe Miasto Lubawskie. Tel./fax 56 472 63 30. Szczegółowych informacji udzieli Pan Roman Biegajski – 509 146 160. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne na stronie www.gck-mszanowo.pl
Organizatorami turnieju są: Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie, Starostwo Powiatowe, Gminne Centrum Kultury w Mszanowie, klub szachowy HETMAN, Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy.