Aktualności sportowe

Gminna Liga Tenisa Stołowego rozpoczęta

Tenis stołowyPierwsza kolejka Gminnej Ligi Tenisa Stołowego odbyła się w niedzielę 24 listopada. Swoje pierwsze mecze rozegrało sześć drużyn, które zgłosiły swój udział w tych rozgrywkach: Wicher Gwiździny I, Wicher Gwiździny II, Wicher Gwiździny III, Burza Tylice, LZS Chrośle-Nowy Dwór Bratiański I i LZS Chrośle-Nowy Dwór Bratiański II. Pozostałe cztery kolejki pierwszej rundy ligi odbywać się będą w kolejne niedziele o godz. 14. Druga i zarazem ostatnia runda rozgrywek rozpocznie się 12 stycznia 2014 roku i zakończy 9 lutego. Wyniki poszczególnych kolejek ligi, podobnie jak rezultaty pierwszej, znajdziecie Państwo w Gazecie Nowomiejskiej. Zainteresowanych natomiast szczegółami rozgrywek odsyłamy na stronę internetową www.lzsnml.pl .

Wyniki I kolejki:

• Wicher Gwiździny I - Wicher Gwiździny III 9:3