Aktualności sportowe

Turniej o puchar Tymbarku

TurniejNa boisku „Orlik" w Bratianie. rozegrano mecze piłkarskie będące gminnym etapem Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej: „Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku. Do rywalizacji stanęły drużyny reprezentujące szkoły z terenu Gminy Nowe Miasto Lubawskie. Zawody rozgrywano w dwóch kategoriach wiekowych: U-10, dziewczęta i chłopcy z rocznika 2004 i młodsi oraz U-12, dziewczęta i chłopcy urodzeni w latach 2002 – 2003. We wszystkich wymienionych kategoriach mecze rozegrano systemem „każdy z każdym". Podczas pełnych emocji rozgrywek młodzi piłkarze korzystali z przygotowanego posiłku. Zwycięzcy otrzymali Puchary Wójta Gminy Nowe Miasto Lubawskie i prawo startu w etapie powiatowym. Pozostałe drużyny wróciły do szkół z dyplomami uznania za sportową waleczność na boisku. Zawody sędziowali animatorzy „Orlika". Nad organizacją i sprawnym przebiegiem turnieju czuwała koordynująca sport szkolny Grażyna Zagórska.

Wyniki turniejowych rozgrywek:

U-10 dziewczęta: