Znajdź nas na Facebooku

Facebook to obecnie jeden z najbardziej obleganych serwisów społecznościowych o szerokim zasięgu. To szybki, mobilny sposób na pozyskiwanie aktualnych tematów, wydarzeń, informacji.

Gmina Nowe Miasto Lubawskie pragnie zadbać o swoich mieszkańców, o to by posiadali błyskawiczny i łatwy wgląd w codzienność naszego regionu.

Wszelkie aktualności, bieżący raport z tego, co dzieje się w naszej gminie - oferujemy codzienną aktualizację informacji, zdjęcia, filmy, a także możliwość wyrażania swoich opinii.

Chcesz mieć do tego dostęp? Możesz go mieć!

Jak to działa?

Wystarczy polubic nas na Facebooku - Gmina Nowe Miasto Lubawskie, tj.: zobacz tutaj .

Lub polub fanpage - Tomasz Waruszewski, tj.: zobacz  tutaj .

Od tego momentu każda publikacja będzie widoczna na stronie głównej Twojego konta.

Posiadasz znajomych, którzy również chcieliby mieć aktywny dostęp do bieżących spraw Gminy?

Zaproś ich do polubienia stron!