Gmina

Aktualności

Otwarcie drogi Skarlin - Podlaszewo

Rozmiar czcionki:

Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie, Sołtys wsi Skarlin wraz z Radą Sołecką serdecznie zapraszają na uroczystość otwarcia zmodernizowanej drogi gminnej Skarlin – Podlaszewo, która odbędzie się dnia 01.08.2015 roku o godzinie 15.00 na placu przy kościele w Skarlinie.

 

 

 

 

 

Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie, Sołtys wsi Skarlin wraz z Radą Sołecką serdecznie zapraszają na uroczystość    otwarcia zmodernizowanej drogi gminnej Skarlin – Podlaszewo, która odbędzie się dnia 01.08.2015 roku              o godzinie 15.00 na placu przy kościele w Skarlinie.

 

 

 

Nazwa zadania: Przebudowa drogi gminnej Skarlin – Podlaszewo.

Inwestycja finansowana w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych

Etap II Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój.

 

(więcej: http://gminanml.pl/inwestycje/aktualnie-realizowane/przebudowa-drogi-gminnej-skarlin-podlaszewo.html )

 

 

 

Share