Jubileusz 80-lecia Pani Melanii

Jednej z wrześniowych sobót, dokładnie dnia 12.09.2015 roku, włodarz nowomiejskiej gminy – Tomasz Waruszewski miał zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu.

Winszował długoletniej Sołtys Sołectwa Pacółtowo, Pani Melanii Sarnowskiej – Dembek z okazji jej 80-tych urodzin.

Rodzina, znajomi, delegacje i przyjaciele zorganizowali jubilatce przyjęcie – niespodziankę.

Pani Melania to bardzo życzliwa i pogodna osoba. Nic dziwnego, że ma za sobą tak ogromne – bo już 32-letnie doświadczenie na stanowisku sołtysa wsi naszej gminy. To wyraz olbrzymiego zaufania, jakim obdarowali ją mieszkańcy.

Na swoim koncie ma mnóstwo odznaczeń, działań na rzecz swojej lokalnej społeczności, imprez, wystaw. Pod jej okiem powstało wiele wieńców dożynkowych. Pani Melania jest wspaniałym wzorem do naśladowania.

Czego życzymy naszej Jubilatce?

Wszelkiej pomyślności oraz niezmierzonej satysfakcji z pełnienia swojej roli, ale przede wszystkim, niezawodnego zdrowia oraz osobistego szczęścia. Oby każdy dzień miał kształt Pani marzeń oraz przynosił takie chwile, które zaowocują w najpiękniejsze wspomnienia.

Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie, Dyrektorzy jednostek, Kierownicy Referatów, Pracownicy Urzędu Gminy składają bukiet najserdeczniejszych życzeń.

(FOTO: Gazeta Nowomiejska)