Gmina

Aktualności

Pomóż pogorzelcom

Rozmiar czcionki:

plakatNawra na strone m.jpg

 Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie zwraca się do wszystkich mieszkańców Gminy z serdeczną prośbą o pomoc dla mieszkańców Nawry, którym pożar pochłonął cały dobytek. Miał on miejsce 7 grudnia. Palił się budynek mieszkalny. Ludziom na szczęście nic się nie stało, ale straty są znaczne. To co nie strawił ogień zniszczyła woda podczas akcji gaśniczej.

Rodzina Pani Marioli Szymańskiej i Jarosława Lewalskiego (wraz z trojgiem dzieci), którzy w wyniku pożaru stracili dach w budynku mieszkalnym oraz całe wyposażenie mieszkania, liczy na nasze dobre serca.

Potrzebne są materiały do odbudowy zniszczonego domu. Dary można przekazywać do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej ul. Podleśna 1 w Mszanowie

Pomoc pieniężną można wpłacać na konto:

55 1020 3583 0000 3902 0109 8367

Wszelkich informacji udzielą telefonicznie pracownicy GOPS w Mszanowie — tel. 56 472 63 22 lub 56 472 63 31

Na czas remontu Gmina zapewniła poszkodowanym mieszkanie zastępcze w Gwiździnach

Share