Szanowni mieszkańcy Gminy Nowe Miasto Lubawskie

Tomasz Wruszewski

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową stroną internetową, przygotowaną specjalnie dla Was.

W ostatnim roku wprowadziliśmy wiele zmian w organizacji pracy Urzędu i instytucjach podległych, realizujemy wiele nowych zadań inwestycyjnych, oświatowych, socjalnych, kulturalnych i sportowych. Chcemy o tym wszystkim informować Was na bieżąco, dlatego stworzyliśmy nową stronę internetową, obfitującą w informacje, a jednocześnie prostą i przyjemną w odbiorze.

Nowością są informacje o pracy Wójta, inwestycjach, komunikacji gminnej, szkołach, parafiach, turystyce, rolnictwie i przedsiębiorczości. Aby interesanci nie tracili czasu na stanie w kolejkach, opracowaliśmy druki z kartą opisową, które można pobrać z zakładki „Druki do pobrania". Uruchomione zostały też nowe kanały komunikacji Wójta i urzędników ze społeczeństwem. Dla miłośników multimediów przygotowaliśmy natomiast filmiki, które publikujemy w kanale filmowym.

Budując nową stronę, dążyliśmy do tego, by zainteresowani w łatwy sposób mogli znaleźć wyczerpujące informacje z każdej dziedziny życia gminy. Czy nam się to udało – oceńcie sami, oddając głos w sondzie poniżej albo wysyłając nam swoją opinią mailem (baner „Napisz do wójta").

Mam nadzieję, że spodoba Wam się nowa strona i zaspokoi Wasze potrzeby informacyjne. Życzę przyjemnej lektury.

Z wyrazami szacunku,

Tomasz Waruszewski