Trwa nabór kandydatów na stanowisko Dyrektora Biura Loklanej Grupy Działania Ziemia Lubawska

lgd mini

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska ogłasza nabór kandydatów na stanowisko:  Dyrektor Biura LGD

Wymagania niezbędne:

• Wykształcenie – wyższe

• Udokumentowany staż pracy na podobnym stanowisku bądź, co najmniej dwuletni staż pracy w organizacji pozarządowej, jednostce samorządu terytorialnego bądź innej placówce lub przedsiębiorstwie.

• Predyspozycje osobowościowe – samodzielność, innowacyjność, kreatywność, sumienność, terminowość załatwiania spraw, dyspozycyjność, umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmowy, w tym zarządzania zespołem, chęć podnoszenia kwalifikacji i samokształcenia.

Podstawowa znajomość tematyki funkcjonowania stowarzyszeń, w tym przepisów prawa:

• Ustawa z dnia 7 kwietnia 1989 roku Prawo o stowarzyszeniach,

• Ustawa z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i wolontariacie,

Umiejętność posługiwania się aktami prawnymi, znajomość zasad polityki strukturalnej Unii Europejskiej w zakresie rozwoju obszarów wiejskich, w tym przepisów prawa:

• Ustawa z dnia 7 marca 2007 r. o wspieraniu obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich,

• Akty wykonawcze do działań osi 3 i 4 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013,

• Rozporządzenie Rady (WE) nr 1698/2005 z dnia 20 września 2005 r. w sprawie wsparcia rozwoju obszarów wiejskich przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW),

• Rozporządzenie wykonawcze Komisji (WE) nr 1974/2006 z dnia 15 grudnia 2006 r. ustanawiające szczegółowe zasady stosowania rozporządzenia Rady (WE) nr 1698/2005 w sprawie wsparcia rozwoju obszarów wiejskich przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW).

Posiadanie wiedzy w zakresie Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, Europejskiego Funduszu Społecznego, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz znajomość zagadnień związanych z przygotowaniem i realizacją projektów dofinansowanych ze środków unijnych i innych.

Wymagania dodatkowe:

• Doświadczenie pracy w stowarzyszeniach.

• Mile widziane doświadczenie pracy na stanowisku kierowniczym.

• Biegła obsługa komputera (MS Office, generator wniosków, http).

• Umiejętność redagowania pism.

• Znajomość języka angielskiego (w stopniu dobrym lub bardzo dobrym w mowie i piśmie).

• Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

Dyrektor Biura będzie odpowiedzialny za prawidłowe zarządzanie sprawami Stowarzyszenia – w ramach posiadanych uprawnień i niezastrzeżonych dla innych organów Stowarzyszenia – oraz Biurem LGD i należytą realizacją powierzonych zadań.

Wymagane dokumenty:

1) List motywacyjny,

2) CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej wg wzoru,

3) Oryginał kwestionariusza osobowego wg wzoru,

4) Kserokopie dokumentów potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (poświadczone „za zgodność z oryginałem"),

5) Oświadczenie o niekaralności,

6) Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzania danych osobowych (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz.926, z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 22 marca 1990 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001 r., Nr 142, poz. 1593, z późn. zm.).

7) Inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć lub przesłać pocztą w zamkniętej kopercie opatrzonej imieniem i nazwiskiem kandydata oraz dopiskiem:

„Dotyczy naboru na stanowisko

DYREKTOR BIURA LGD ZIEMIA LUBAWSKA"

do dnia 13 stycznia 2012 r. do godziny 15.00 na adres Biura LGD:

Lokalna Grupa Działania „Ziemia Lubawska"

ul. Grunwaldzka 39,

13-306 Kurzętnik

Aplikacje, które wpłyną do Biura Stowarzyszenia po wyżej określonym terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu lub bez kompletu wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane.

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz kwestionariusz osobowy) zamieszczono na stronie internetowej LGD www.lgdziemialubawska.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać pod tel.: 564918163.

Źródło: Prezes Zarządu LGD Ziemia Lubawska, Michał Markowski