„Sposób na sukces” XIII edycja konkursu

logo SnSCentrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza do udziału w XIII edycji ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces. Założeniem organizatorów konkursu jest wyłonienie osób, zarówno prawnych jak i fizycznych, wyróżniających się najlepszymi działaniami przedsiębiorczymi na obszarach wiejskich i w miastach do 20 tysięcy mieszkańców, których efektem było stworzenie nowych miejsc pracy lub które wykorzystują w prowadzonej działalności odnawialne źródła energii. Konkurs obejmuje czasokres II półrocza 2011 i I półrocza 2012 roku.

Celami konkursu są:

• promocja rozwoju przedsiębiorczości, w tym pozarolniczych przedsięwzięć tworzących nowe miejsca pracy na obszarach wiejskich i w miastach do 20 tysięcy mieszkańców,
  • aktywizacja gospodarcza mieszkańców wsi,
  • upowszechnianie informacji o wyróżnionych przedsięwzięciach gospodarczych,
  • upowszechnianie wiedzy o sposobach pozyskiwania środków na dofinansowanie przedsięwzięć gospodarczych,
  • wymiana doświadczeń i współpraca pomiędzy uczestnikami konkursu,
  • promocja przedsięwzięć realizowanych w ramach inicjatywy Leader,
  • promocja przedsięwzięć realizowanych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

W konkursie przewidywane są nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:

• indywidualna,
  • rodzinna,
  • zespołowa,
  • inicjatywy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych.

Termin składania zgłoszeń do konkursu upływa 15 października 2012 roku.

Do pobrania:
Plakat Konkursu