Naturalnie u Brata Jana

polkolonie2013

Serdecznie zapraszamy na zajęcia wakacyjne „Naturalnie u Brata Jana", które odbywać się będą w dniach 29.07-9.08.2013r. w Krainie Brata Jana oraz na boisku Orlik w Bratianie, ul. Kościelna 25 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00. Spotkania organizowane są dla dzieci w wieku 7-13 lat (od 1 klasy szkoły podstawowej do 1 klasy gimnazjum włącznie) z terenu gminy nowomiejskiej. Zapisy przyjmowane są w GCK w Mszanowie ul. Podleśna 1 oraz telefonicznie pod nr tel. 56 4726 330 - do 26 lipca 2013. Ilość miejsc ograniczona! Zajęcia mają charakter proekologiczny dlatego organizowane będą quizy i konkursy ekologiczne oraz spotkania dotyczące ekologii oraz bogactwa naturalnego miejscowych lasów. Poza tym animatorzy przygotowali szereg atrakcji. Udział w zajęciach jest nieodpłatny. Organizatorami zajęć wakacyjnych „Naturalnie u Brata Jana" są Gminne Centrum Kultury w Mszanowie oraz Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej Ziemia Nowomiejska przy wsparciu WFOŚiGW w Olsztynie i Nadleśnictwa Iława.

Źródło GCK Mszanowo