Gmina

Aktualności

Oddział Banku Spółdzielczego w Mszanowie

Rozmiar czcionki:

 

BS BrodnicaOd kilku dni w budynku Urzędu Gminy w pokoju nr 15 na parterze funkcjonuje oddział operacyjny nowomiejskiego oddziału Banku Spółdzielczego w Brodnicy. Został on ulokowany tutaj dla wygody mieszkańców, aby bez kolejek załatwić swoje sprawy bankowe przy okazji bytności w Urzędzie. Oddział jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach7.30 – 15.00.

 

 

 

Można tu załatwić sprawy związane z:

  •  Rahunkami oszczędnościowo rozliczeniowymi
  • Rachunkami bieżącymi
  • Rachunkami walutowymi
  • Bankowością elektroniczną
  • Kartami płatniczymi
  • Lokatami
  • Kredytami

Co jest oczywiste posiadacze kont Banku Spółdzielczego w Brodnicy mogą tu wpłacać i wypłacać pieniądze. Więcej informacji na stronie internetowej Banku www.bsbrodnica.pl .
Od czerwca Oddział przejmie rolę kasy Urzędu i wszelkie wpłaty uiszczane dotychczas w kasie takie jak np. podatki, opłatę za wywóz śmieci, wadia itp. można będzie dokonywać tutaj, oczywiście bez prowizji.

 

Bank spoldzielczy-700x525

 

Share