Gmina

Usuwanie wyrobów zawierających azbest - można ubiegać się o dofinansowanie

Rozmiar czcionki:

Szanowni Państwo, w związku z możliwością pozyskania środków finansowych na usuwanie wyrobów zawierających azbest z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie informujemy, iż osoby zainteresowane uczestnictwem w programie o dofinansowanie proszone są o kontakt z pracownikiem Urzędu Gminy - Panią Aliną Ławicką, (pok.1), tel. 56 47 26 303.

Czytaj więcej...

Zlikwidowano materiały zawierające azbest

Rozmiar czcionki:

Nowomiejska gmina po raz 4 zrealizowała projekt pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Nowe Miasto Lubawskie – edycja 2015”.

Czytaj więcej...

Usuwanie wyrobów z azbestem

Rozmiar czcionki:

Nasza gmina już po raz czwarty realizuje projekt pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Nowe Miasto Lubawskie – edycja 2015”.

Jest on współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Czytaj więcej...

Usuwanie wyrobów zawierających azbest

Rozmiar czcionki:

Gmina Nowe Miasto Lubawskie informuje, że realizacja zadania pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Nowe Miasto Lubawskie" jest dotowana na podstawie umowy dotacji nr 00175/14/12052/OZ-LZ/D z dnia 28-07-2014 r.zawartej z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

Czytaj więcej...

Usuwanie azbestu – podpisano umowę z wykonawcą

Rozmiar czcionki:

eternitW dniu 17 czerwca 2013r. przedstawiciele Gminy Nowe Miasto Lubawskie podpisali umowę o wykonanie projektu z reprezentantem firmy „ECO-POL Sp. z o.o." z Pruszcza, która została zwycięzcą przetargu na usunięcie azbestu z terenu Gminy Nowe Miasto Lubawskie w ramach projektu „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Nowe Miasto Lubawskie". Wykonawca zdemontuje, załaduje, przetransportuje oraz zutylizuje materiały zawierające szkodliwy azbest znajdujący się na 18 nieruchomościach zlokalizowanych na terenie Gminy. Szacunkowa masa usuniętych odpadów wyniesie 64,7 tony, natomiast koszt przedsięwzięcia - ok. 31 000 zł.

 

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Usuwanie azbestu – Kolejna edycja