PLAC ZABAW DLA BRATIANA!

Gmina Nowe Miasto Lubawskie bierze udział w konkursie „Podwórko NIVEA”, w którym główną nagrodą jest wybudowanie niepowtarzalnego placu zabaw dla dzieci na terenie wskazanego przez nas miejsca.

Aby wygrać musisz nam pomóc!

Jako lokalizację konkursową wskazaliśmy Bratian – ul. Sportowa, w miejscu obecnego placu zabaw. O tym, czy „Podwórko NIVEA” powstanie właśnie w tym miejscu, zależeć będzie od mieszkańców naszej gminy i ich wkładu.

Jak pomóc?

Wystarczy, że CODZIENNIE od 1 do 30 kwietnia 2015 br. odwiedzać będziesz stronę: http://www.nivea.pl/podworko i oddawać swój głos na „Podwórko NIVEA” zlokalizowane w Bratianie.

Każdego dnia można oddać jeden głos, z każdego adresu e-mail, na zasadach określonych w Regulaminie dostępnym tutaj.

W ramach konkursu przewidziane jest wybudowanie aż 40 stref zabaw dla najmłodszych na terenie Polski.

Chcesz by Bratian został jedną z obdarowanych lokalizacji? Pomóż nam zebrać jak największą liczbę głosów!