Podpisanie umowy z Wykonawcą - SKANSKA S.A.

Wydarzenie było wynikiem przeprowadzonego w drodze przetargu nieograniczonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w którym najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma SKANSKA S.A. Przebudowie mają zostać poddane odcinki trzech dróg gminnych w obrębie Skarlin o łącznej długości 3,5km.

Pracami zostaną objęte odcinki:
1)    od Śluzki do drogi powiatowej wraz ze skrzyżowaniem (181010N),
2)    od krzyża przy stawie wiejskim w kierunku Podlaszewa wraz ze skrzyżowaniem dróg gminnych (181009N)
3)    od skrzyżowania z drogą powiatową do skrzyżowania dróg gminnych.

Koszt inwestycji to prawie 2 270 000 zł, z czego połowa zostanie dofinansowana ze środków Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2012-2015. W zakresie wkładu własnego w kosztach partycypuje powiat nowomiejski kwotą 230 000 zł.

NPBDL

Dnia 9 marca 2015 roku w siedzibie Gminy została podpisana umowa z przedsiębiorstwem SKANSKA S.A. na roboty budowlane w zakresie realizacji zadania pn.: "Przebudowa drogi gminnej Skarlin-Podlaszewo". Wydarzenie było wynikiem przeprowadzonego w drodze przetargu nieograniczonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w którym najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma SKANSKA S.A. Przebudowie mają zostać poddane odcinki trzech dróg gminnych w obrębie Skarlin o łącznej długości 3,5km.

Pracami zostaną objęte odcinki:

1)      od Śluzki do drogi powiatowej wraz ze skrzyżowaniem (181010N),

2)      od krzyża przy stawie wiejskim w kierunku Podlaszewa wraz ze skrzyżowaniem dróg gminnych (181009N)

3)      od skrzyżowania z drogą powiatową do skrzyżowania dróg gminnych.

Koszt inwestycji to prawie 2 270 000 zł , z czego połowa zostanie dofinansowana ze środków Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2012-2015. W zakresie wkładu własnego w kosztach partycypuje powiat nowomiejski.