Szkolenie dla przedsiębiorców

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Olsztynie zaprasza przedsiębiorców regionu Warmii i Mazur na bezpłatne szkolenie pt.: Jak za pomocą środków unijnych szukać kontrahentów poza Polską (eksportować towary i usługi).

Szkolenie planowane jest na 12.10.2014r. godz. 09.00-16.00. Zgłoszenie na szkolenie zawierające imię i nazwisko, firmę reprezentowanego przedsiębiorcy, adres email oraz numer kontaktowy należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia należy dokonać do 06.10.2014r.

W programie przewidziano następujące zagadnienia:

• rodzaje przedsiębiorstw Warmii i Mazur mogących skutecznie starać się o środki unijne,
  • fundusze unijne dla przedsiębiorców Warmii i Mazur - przekrój dostępnych środków,
  • definicja eksportu usług i towarów w projektach unijnych,
  • rodzaje działań, na które można pozyskać fundusze, by promować się poza Polską i szukać zagranicznych kontrahentów,
  • jaką wiedzę i jakie dokumenty należy zgromadzić, by móc skutecznie starać się o środki unijne na promocję eksportu towarów lub usług?
  • najważniejsze elementy dokumentacji projektu unijnego zwiażanego z poszukiwaniem kontrahentów poza Polską.

Miejsce szkolenia: egionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Olsztynie, ul. Szewczenki 1, 10-274 Olsztyn. Osoba do kontaktu: Katarzyna Wilchowska, Konsultantka ds. międzynarodowych RODM Olsztyn, tel. 786-964-775, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..