Konkurs "Zapomniane Drzewa"

W zakresie projektu „Akcja edukacyjna: Więcej zieleni w naszej gminie” ogłaszamy Konkurs na najciekawsze zdjęcie, bądź rysunek, zlokalizowanego na terenie Gminy Nowe Miasto Lubawskie drzewa, które ma już swoje lata, a jest mało znane.

Termin nadsyłania zgłoszeń do 30.09.2014 r. Zgłoszenia można składać osobiście (p. nr 2) lub pocztą na adres: Urząd Gminy Nowe Miasto Lubawskie w Mszanowie, ul. Podleśna 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, bądź elektronicznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Konkurs skierowany jest do mieszkańców Gminy Nowe Miasto Lubawskie.

Konkurs realizowany jest w 3 grupach wiekowych:

1) 6-10 lat

2) 11-14 lat

3) 15-18 lat

Zgłoszenie powinno zawierać krótki opis wybranego drzewa, np. gatunek, lokalizacja drzewa, szacunkowe określenie wieku drzewa, opis stanu drzewa, autor nasadzenia, dodatkowe informacje. Należy pamiętać o podpisaniu pracy z podaniem adresu i numeru telefonu rodzica/opiekuna. Prosimy o przekazywanie zdjęć w wersji elektronicznej o rozdzielczości co najmniej 640x480 mpx, bądź w wersji papierowej w formacie A4. Rysunek wykonany techniką dowolną powinien być przekazany w formacie A4.

Termin nadsyłania zgłoszeń do 30.09.2014 r.

Nagrodami w konkursie są drobne upominki. Nagrody zostaną przekazane 3 osobom z każdej grupy wiekowej, których prace najbardziej wpiszą się w cel konkursu.

Wyniki konkursu oraz nagrodzone prace zostaną zamieszczone na stronie internetowej Gminy.

Serdecznie zapraszamy do udziału!!

Regulamin konkursu do pobrania tutaj.