Wnioski o zwrot podatku akcyzowego

taxWnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej należy składać w terminie od 1 do 30 września 2011 roku do Wójta Gminy Nowe Miasto Lubawskie.

Do wniosku należy dołączyć faktury VAT wystawione od 1 marca do 31 sierpnia 2011r. lub potwierdzone „za zgodność z oryginałem” ich kopie (wymagane oryginały do wglądu). Zwrot podatku wynosić będzie 73,10 zł x ilość ha użytków rolnych.

Pieniądze wypłacane będą w terminie od 3 do 31 października 2011 roku gotówką w kasie Urzędu Gminy lub przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku.

Wnioski przyjmuje i informacji udziela Inspektor Urzędu Gminy Pani Maria Żuralska (pokój nr 30). Druki wniosków o zwrot podatku akcyzowego dostępne są w Urzędzie Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie (ul. Podleśna 1) w Punkcie Obsługi Interesanta lub w pokoju nr 30.

Do pobrania:

Wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej

Zestawienie faktur do zwrotu akcyzy za paliwo