Zwrot podatku akcyzowego

Zwrot akcyzy

Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie
informuje:

Wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej należy złożyć do Wójta Gminy w terminie

od 1 sierpnia 2012 r. do 31 sierpnia 2012 r.

Do wniosku należy dołączyć faktury VAT albo potwierdzonymi ich kopie, na paliwo, które zostało zakupione w okresie od 1 lutego 2012 r. do 31 lipca 2012 r.
Zwrot podatku wynosić będzie 81,70 zł x ilość ha użytków rolnych.
Pieniądze będą wypłacane w terminie 1 - 31 października 2012 gotówką w kasie Urzędu Gminy lub przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku.
Wnioski przyjmuje i informacji udziela Referent Urzędu Gminy Pani Sylwia Szczepańska (pokój nr 30). Druki wniosków o zwrot podatku akcyzowego udostępnione są w Urzędzie Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie, ul. Podleśna 1 - Punkt Obsługi Interesanta oraz w pokoju nr 30 lub poprzez Internet.

Druk wniosku
Zestawienie faktur