Informacja o pracy Wójta w okresie 15.12 - 29.12.2010

W okresie międzysesyjnym od 15.12.2010 do 29.12.2010 roku

• 15 grudnia, Wójt wspólnie z Panią Skarbnik składał wzory podpisów w Banku Gospodarstwa Krajowego w Olsztynie oraz podpisał aneks do umowy w sprawie przedłużenia terminu realizacji projektu dotyczącego wyposażenia świetlic.
  • 16 grudnia, Wójt brał udział w spotkaniu wigilijnym osób samotnych, w Bratianie, zorganizowanym przez GOPS i parafię.
  • 17 grudnia, uczestniczył w naradzie z dyrektorami szkół. Także w tym dniu, wspólnie z Wójtem Romanem Trąpczyńskim uczestniczyli w Gali Przedsiębiorczości organizowanej przez Krajową Izbę Gospodarczą. Gmina otrzymała tytuł i certyfikat „Gmina Fair Play 2010”.
  • 19 grudnia, Wójt uczestniczył w spotkaniu wigilijnym Koła Gospodyń Wiejskich w Skarlinie,
  • 20 grudnia, spotkał się z Panem Marszelewskim i z Panem Grynbergiem w sprawie poprawy jakości odśnieżania.
  • 21 grudnia, spotkał się z Wójtem Gminy Biskupiec. Rozmowa dotyczyła budowy i remontów dróg gminnych, odśnieżania, możliwości podłączenia sieci kanalizacyjnej do oczyszczalni w Biskupcu.
  • 22 grudnia, spotkał się Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lubawskim Panem Jackiem Audą. Rozmowa dotyczyła współpracy i możliwości włączenia kolejnej jednostki OSP z terenu Gminy do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego.
  • 23 grudnia, Wójt był gospodarzem spotkania wigilijnego z pracownikami Urzędu i jednostek organizacyjnych gminy.
  • 26 grudnia, wspólnie z Przewodniczącym Rady i Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, uczestniczyli w jubileuszu 60–lecia pożycia małżeńskiego Państwa Jana i Agnieszki Gawińskich z Gwiździn.
  • 27 grudnia, spotkał się z Wójtem Gminy Grodziczno. Rozmowa dotyczyła planowanych wspólnie inwestycji.