Gmina

Inwestycje

Budowa ogrodzenia wokół świetlicy wiejskiej w Gryźlinach

Rozmiar czcionki:

Gmina Nowe Miasto Lubawskie dysponuje na swoim ternie 13 świetlicami wiejskimi, w tym m. in. w Gryźlinach. Bryłę o powierzchni 69,54 m2 otacza przestrzeń, która z jednej strony osłonięta jest drzewami, z drugiej natomiast graniczy z ulicą oraz drogą dojazdową do kościoła.

Mając na uwadze fakt, ze przed budynkiem znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz że organizowane są tutaj różnego rodzaju wydarzenia i uroczystości – a więc w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa, władze gminy postanowiły zainwestować w ogrodzenie tego miejsca.

W ramach zlecenia firma METAL – LUX wykonała więc murek oporowy z płyt prefabrykowanych oraz ogrodzenie stalowe z bramą wjazdową i bramką. Słupki metalowe zakończone daszkami pomalowane zostały na kolor czarny.

Koszt wykonania kompletnego ogrodzenia (o łącznej długości 65 mb oraz wysokości 1,5 m) wraz z jego ocynkowaniem i słupkami to 17 700 zł.

 

 

 

Share