Inwestycje

Odnowiona droga Tylice – Tylice PGR

W miesiącu sierpniu dobiegły końca prace związane z przebudową drogi w Tylicach.

Dokładnie dnia 13.08.2015 roku powołana przez Wójta Gminy – Tomasza Waruszewskiego komisja, w składzie: Kierownik Referatu i Inwestycji – Stanisław Bielecki, specjalista ds. dróg gminnych – Paweł Oelberg, sołtys tylickiej wsi – Ewa Makowska, dokonała przeglądu i odbioru robót dla zadania „Przebudowa drogi gminnej Tylice – PGR Tylice” (dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Tylice, na odcinku o długości 250 m) – II etap”.

Wykonane prace, o wartości ponad 210 681 zł, ocenione zostały pozytywnie, co pozwoliło na zatwierdzenie protokołu końcowego. Oprócz ww. reprezentantów gminy, podpis na dokumencie złożyli także przedstawiciele Wykonawcy – firmy Skanska SA: kierownik budowy – Jakub Krzysztofiak, kierownik robót – Łukasz Kuchnio oraz inspektor nadzoru inwestorskiego – Grzegorz Drzycimski.

Inwestycja dofinansowana zostanie ze środków uzyskanych z budżetu województwa z wpływów za wyłączenie z produkcji gruntów rolnych w wysokości 80 000 zł.